İnternetten Gör Programı

Abant Ticari Paket, Abant Restoran Ticari Paket veya Abant Gsm Ticari Paket programlarımızı kullanan müşterilerimizin; kullandıkları programdaki ürün, müşteri ve firma listelerini kendi internet sayfalarında görmelerine yarayan bir yazılımdır.


Program; sizin belirttiğiniz ayarlar ve parametreler doğrultusunda kullanmış olduğunuz programdaki bilgileri, şifreli ve şifresiz olmak üzere internet sitenize rapor olarak göndermektedir.


Şifresiz raporda; sadece satış fiyatı ve mevcut miktarın görülebildiği ürün listeniz bulunmaktadır. Bu raporun web adresini müşterilerinize bildiğirdiğinizde; müşterileriniz, ürünlerinizin stok ve satış fiyatı bilgisini görebileceklerdir.


Şifreli raporda; ürün, müşteri ve firma listeniz, sizin belirttiğiniz bir şifreyle internet sitenize rapor olarak gönderilecektir. Bu rapor şifreli olduğu için bu sayfayı sadece siz görebileceksiniz.


Gönderme programındaki, gönderme süresi 1 dakika ile 60 dakika arasında ayarlanabilmektedir. 1 dakika olarak ayarlandığında, internetteki rapor 1 dakikada bir otomatik olarak güncellenecektir.


Yazılımın ücreti kdv dahil 200,00TL. dir. Ödeme bir kere yapılıp programı ömür boyu kullanabilirsiniz.


31 Mart 2018 tarihine kadar, web sitesi paketlerimizden, Standart Paket veya Profesyonel Paket' i satın alan müşterilerimize İnternetten Gör uygulaması hediye edilecektir.


Uygulamanın şifresiz test sayfası raporunu buradan görebilirsiniz.


Uygulamanın şifreli test sayfası raporunu buradan görebilirsiniz. Şifre alanına 1234 yazınız.