Satın alma aşamasındaki sık sorulan sorular

Para Ödemedikleriniz:

  • Programımızı satın aldıktan sonra yıllık bir aidat ödemezsiniz.
  • Teknik destek, tamamen ücretsizdir. Teknik destek telefon ile veya bilgisayarınıza uzaktan bağlanılarak verilmektedir.
  • Programlarımızın yeni versiyonları tamamen ücretsizdir. Programın yeni versiyonu çıktığında program, kendini internet üzerinden otomatik olarak günceller.

Para Ödedikleriniz:

  • Programımızı satın aldıktan sonra 3 adet aktivasyon şifresi alma hakkınız vardır. Aldığınız aktivasyon şifreleri; programı kullandığınız bilgisayarın, anakartı değişmediği sürece ömür boyu geçerlidir. 3 şifre hakkınız bittikten sonra talep ettiğiniz her yeni aktivasyon şifresi için Kdv Dahil 120,00 TL ücret talep edilir. Kullanmadığınız aktivasyon şifreleri, iptal edilip yenisi verilmemektedir.
  • Programımızda internet tabanlı yedekleme sistemi mevcuttur. Program açıkken her 30 dakikada bir tüm bilgileri şifreli bir şekilde bizim yedekleme sunucularımıza kayıt eder. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz, yıllık aidat Kdv Dahil 100,00 TL dir.

  • Programın kendisini 30 defa açabilirsiniz.
  • 15 adet müşteri, 15 adet firma cari hesap kartı ve 15 adet ürün kartı açabilirsiniz.
  • Excele rapor gönderemezsiniz.

Programlarımızın tam sürümlerinde hiçbir kısıtlama yoktur. Sınırsız veri girişi yapabilirsiniz.

Sayfamızdaki “Satın Al” düğmesine basınca karşınıza gelen sipariş formunu doldurmanız ve aynı sayfadaki hesaplardan birine programın ücretini yatırmanız yeterlidir. Sonrasında telefon ile irtibata geçerek aynı gün programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Lisans belgeniz ve faturanız, 3 iş günü içerisinde kargo ile gönderilecektir. Kargo ücretini Tutku Yazılım ödeyecektir.

Programı satın almadan önce deneme versiyonunu kullanma imkanınız olduğundan dolayı, program iadesi malesef mümkün değildir.

Mevcut programlar üzerine kişiye özel ücretli veya ücretsiz eklenti yapmıyoruz. Fakat istediğiniz özellikler doğrultusunda yeni programlar yazabiliyoruz. Yazdırmak istediğiniz programda olmasını istediğiniz özellikleri detaylı bir şekilde anlatan e-posta gönderirseniz, tarafınıza teslim tarihi ve ücreti hakkında bilgi verilecektir.

Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek, en çok gelen talepleri ve programımıza uygun olanları programımıza ekleyip yeni versiyonlarının oluşmasını sağlıyoruz.

Programlarımız, ağ ortamında ortak olarak kullanılabiliyor. Bunun için terminal bilgisayarlarada program kurulup lisanslanması ve gerekli ağ ayarlarının yapılması gerekiyor.

Programlarımız, her 1 saatde ve programı her kapattığınızda bilgisayarınızdaki bir klasöre otomatik olarak yedek alıyor. Böylelikle, elektrik kesintisi vb. sistem hatalarından dolayı veritabanı bozulması olursa yedekten geri yükleme yapabiliyorsunuz.
Eğer isterseniz, yıllık Kdv Dahil 100,00TL ödeyerek, internet tabanlı yedekleme sistemimizden de yararlanabilirsiniz. Bu sistemde, verileriniz sizin belirlediğiniz bir şifreyle, şifreli olarak her 30 dakikada bir, bizim internet üzerindeki yedekleme sunucularımıza yedeklenir. Böylelikle, bilgisayarınız fiziksel olarak zarar görür veya çalınırsa dahi verilerinize tekrar ulaşabilirsiniz.

Programlarımız, tüm marka ve model yazıcılarla uyumludur.

Programlarımız barkod uyumludur. Tüm marka ve model barkod okuyucu ve barkod yazıcılarla kullanılabilmektedir.

Programlarımız akıllı telefon veya tabletlerde kullanılamamaktadır.

Faturanızın bir nüshasını tarayıp, info@tutkuyazilim.com mail adresine gönderiyorsunuz. Mütakibinde biz bilgisayarınıza bağlanıp gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Kullanım aşamasındaki sık sorulan sorular

Programlarımız; Mutlucell firmasının sms sistemini kullanmaktadır. Mutlucell kayıdı için; programımızdaki, "Araçlar" menüsünden "Sms Gönder" menüsüne giriniz. Açılan ekranda "Mesaj Merkezi Ayarları" düğmesine basınız. Gelen ekrandan "Mutlucell Yeni Kullanıcı Kaydı" düğmesine basarak, Mutlucell kayıt işlemini tamamlayınız.
Mutlucell kayıdında oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi, programımızdaki; "Mesaj Merkezi Ayarları" ekranındaki "Kullanıcı Adı" ve "Şifre" alanlarına giriniz.

Mutlucell ilk abone olduğunuzda size 50 kontör hediye ediyor. Sonrasında siz Mutlucell sayfasındaki panelinize girerek, oradaki "Kontör Al" düğmesine basarak kontör satın alabiliyorsunuz.

Mutlucell kayıdı sonrası; Mutlucell Sözleşmesi, Kimlik Fotokopisi ve İmza Sirküsü Mutlucell' e gönderilmelidir. Aksi takdirde aboneliğiniz, Mutlucell tarafından askıya alınacaktır.

Mutlucell Sözleşmesini, Mutlucell panelinizden "Ayarlar" "Genel Ayarlar" düğmesine basarak gelen ekrandan "Evrak Yükleme" kısmına girerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Sözleşmeyi doldurup imzaladıktan sonra; Sözleşmeyi, kimlik fotokopinizi ve imza sirküsünü "Evrak Yükleme" ekranından Mutlucell sistemine yükleyebilirsiniz. Sonrasında, yüklediğiniz belgelerin asıllarını kargo ile Mutlucell' e göndermeniz gerekmektedir.

Mutlucell' in anlaşmalı olduğu kargo firması ve anlaşma numarasını, Mutlucell sözleşmesinin en altında görebilirsiniz.